Завантаження

студія меблів

Кухні

Оригінальні та функціональні кухні на замовлення

 

Інтер’єр на кухні має бути зручним. Адже це приміщення багатофункціональне. Саме тут ми готуємо, зустрічаємо близьких друзів та снідаємо. Тому якщо вам потрібні якісні кухні у Львові та ціни мають значення, слід звернутися до нашої компанії. Ми створюємо ергономічні меблі із надійних матеріалів. Тепер ви можете забути про безлад та насолоджуватися винятковим порядком у посуді, приладді та продуктах харчування.

«Magic-Fly» спеціалізується на виготовленні меблів на замовлення. В нашій команді співпрацюють майстри та дизайнери. Це дозволяє створювати оригінальні кухні класичні, вироби у стилі мінімалізм, модерн, лофт, Hi-Tech, та у інших напрямках. При цьому ми використовуємо сучасні системи для оптимізації корисного простору: висувні карго та шухляди, сортери, контейнери, тощо. Тож якщо цікавлять надійні меблі для кухні у Львові – каталог нашої компанії до ваших послуг.

Як замовити меблі для кухні

У «Magic-Fly» працюють досвідчені менеджери. Вже під час першого звернення щодо кухні на замовлення у Львові, вони уточнюють деталі та відповідають на ваші питання. Надалі процес виробництва складатиметься з таких етапів:

 • заміри – краще довірити цей процес нашим професіоналам;
 • створення дизайн-проекту майбутніх меблів та обговорення результату з замовником;
 • вибір матеріалів та фурнітури;
 • виготовлення кухні на замовлення;
 • доставка та встановлення гарнітуру.

Наша компанія пропонує комплекс робіт: від створення дизайну кухні з дерева, до виготовлення та встановлення меблів у вашому помешканні. При цьому ми не обмежуємо клієнтів у виборі матеріалів: деревина, акрилові фасади, МДФ, пластик, елементи зі скла та штучного каменю. Купуйте якісні та функціональні кухні на замовлення. Львів та передмістя обирають для цього послуги нашої компанії.

Робимо заміри правильно

Проведення вимірів – це стаття видатків, на якій всі намагаються зекономити. Але слід пам’ятати, що навіть найменша погрішність у цифрах може призвести до того, що гарнітур не поміститься, стоятиме криво чи під кутом. Також часто виникать проблеми з комунікаціями, бо меблі для кухні зроблені без урахування розміщення водогону. Бажаєте цього уникнути? Тож варто замовити заміри у професіоналів.

Якщо ж ви впевнені у власних здібностях, не забувайте про такі рекомендації:

 • всі виміри робіть з використанням будівельного рівня;
 • враховуйте всі нерівності, ніши, надбудови, точки підведення комунікацій, місця проведення труб, розташування побутової техніки та раковини;
 • не забувайте про розміщення вікон.

Також враховуйте глибину майбутніх шухляд. Важливо, щоб після встановлення вже готової кухні під замовлення у Львівові, у вас залишилося достатньо простору для вільного пересування. Також меблі не повинні закривати вікно, чи упиратися у підвіконня.

Кухні на замовлення в деталях

Наша компанія постійно працює над якістю, закупаючи якісні матеріали та фурнітуру. Обравши кухні у Львові на замовлення у нас, ви оціните такі переваги:

 • міцність та довговічність – ми використовуємо матеріали, стійкі до перепадів температур та вологи;
 • стиль – створенням меблів займаються талановиті дизайнери;
 • оперативний результат – наші майстри працюють ретельно та притримуються встановлених термінів;
 • індивідуальний підхід – ви приймаєте безпосередню участь у створенні гарнітуру вашої мрії.

Щоб замовити кухонні меблі у Львові, достатньо зателефонувати чи заповнити форму зворотного зв’язку. Годі обирати, час отримувати якість, функціональність та стиль в одному флаконі.

×