Завантаження

студія меблів

Меблі для готелів

Сучасні та якісні меблі для готелів на замовлення

Власний готель чи хостел потребує специфічного оздоблення інтер’єру. Адже все має бути стильним, довговічним та максимально стійким до механічних пошкоджень. Тому варто обрати меблі для готелів на замовлення у нашій компанії. Майстри «Magic-Fly» враховують специфіку цього бізнесу, а фірмові вироби міцні, безпечні та стильні. Створюйте яскравий інтер’єр у номері без зайвих видатків разом із нами.

Компанія «Magic-Fly» робить ставку на поєднання стилю та якості. Тому виробництво меблів для готелів – це плідна співпраця дизайнерів, майстрів та інших спеціалістів. Такий підхід дозволяє презентувати клієнтам першокласні вироби, що повністю відповідають їх вимогам. Обирайте якість без компромісів разом із нами!

Меблі для хостелів та готелів в деталях

При створенні дизайну номерів варто враховувати кожну деталь. Але перш ніж замовити меблі в готель, зауважте на основні вимоги до таких виробів:

  • зносостійкість – важливо, щоб поверхні зберігали насиченість кольору навіть під дією негативних факторів (підвищена вологість, пряме сонячне проміння, часті дотики, тощо);
  • міцність – ми обираємо матеріали, що важко деформувати чи зламати;
  • вогне- та термостійкість – специфічні покриття не дозволяють меблям швидко спалахувати, що відповідає стандартам пожежної безпеки.

Не слід забувати про дизайн та вибір матеріалів. Адже меблі для хостелів та готелів повинні відповідати класу закладу та стилістичному оформленню номерів. Тож наші клієнти мають великий вибір з якісних матеріалів та надійної фурнітури. Над стилістичними ж особливостями та декором працює команда талановитих дизайнерів.

Бажаєте готельні меблі замовити у Львові? Дзвоніть чи заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті. Обирайте якісні та доступні меблі разом із нами.

×