Magic-fly

Дитяча кімната

Безпечна та яскрава дитяча кімната

Мрієте про стильний інтер’єр у дитячій кімнаті для вашої малечі? Тож варто придбати дитячі меблі у Львові у нашій компанії. В «Magic-Fly» працюють досвідчені майстри та технологи. Ми обираємо виключно якісні та гіпоалергенні матеріали без дрібних елементів. Створюйте оригінальне та безпечне середовище разом із нами.

Дитячі меблі у особливостях та фактах

Чим відрізняється ліжко для малюка від ліжка для дорослого окрім розмірів? Насправді, багатьма нюансами. Це метод обробки матеріалу, тип фарбників, більш міцна й безпечна фурнітура та креативні барви. Тому замовити дитячі меблі варто у нашій компанії. Адже ми притримуємося державних стандартів та використовуємо виключно надійні та безпечні матеріали.

Зауважте, головною має бути зовсім не ціна. Меблі в дитячу кімнату слід купувати, враховуючи такі моменти:

  • матеріал – ми використовуємо гіпоалергенну сировину, яка не викликає подразнень;
  • фарбники – обираючи де купити дитячі меблі, враховуйте якість барвників та методи обробки поверхні;
  • міцність – ну який малюк не буде стрибати у ліжку чи ховатися у шафі, тому цей параметр має значення;
  • вартість – звичайно, хочеться купити дитячі меблі недорого, але краще відмовитися від найдешевших виробів та придбати товари з середньою ціною або на замовлення.

Спеціалісти «Magic-Fly» ретельно обирають сировину та фурнітуру. Зазвичай це натуральні матеріали які не схильні до деформації та розшарування. Якщо мова йде про деревину, то вона проходить ретельну обробку та шліфування.

Значення має й тип фурнітури та особливості декору, яким оздоблені дитячі меблі. Ми обираємо аксесуари від європейських брендів, які не розбираються та відповідають міжнародним санітарно гігієнічним нормам.

Бажаєте замовити дитячі меблі? Львів – велике місто, але авторських виробів тут не так багато. Тож якщо ви прагнете індивідуального підходу без зайвих витрат,  звертайтеся до нашої компанії. Створюйте якісний та функціональний інтер’єр для безпечного дозвілля та відпочинку вашої малечі разом із нами.

 

Ми прорахуємо ваш проект до найдрібніших деталей!