Magic-fly

Кухні на замовлення

“Студія меблів Magic Fly” спеціалізується на виготовленні кухонь на замовлення для вас. В команді працюють майстри та дизайнери конструктори. Це дозволяє створювати сучасні оригінальні  кухні на замовлення у Львові. Кухні у класичному стилі, стилі мінімалізм, модерн, лофт, Hi-Tech, та у інших напрямках. Великий вибір фасадів та широка гамма кольорів дозволяє нам створювати надзвичайно різноманітні та цікаві кухонні гарнітури.

Кухні з акриловими фасадами

Кухні з гладкими фарбованими фасадами

Класичні кухні з фарбованими фасадами

Кухні з дерев'яними фасадами

Сучасні кухні з плівковими фасадами

Класичні кухні з плівковими фасадами

Кухні з ДСП та МДФ фасадами та пур поклейкою

Унікальні та функціональні кухні на замовлення у Львові

 Кухня на замовлення Львів. Кухня на якій ми готуємо кожен день, має бути зручна та надійна.  Оскільки  це приміщення виконує різні функції. Тут ми готуємо їжу, зустрічаємось з друзями, снідаємо, обідаємо та вечеряємо. Якщо вам потрібно сучасну та якісну кухню на замовлення у Львові, ми можемо запропонувати її по хорошій ціні. “Студія меблів Magic-fly”– створюємо унікальні та практичні меблі для кухонь із сучасних надійних матеріалів. Тепер ви можете забути про безлад та насолоджуватися винятковим порядком на кухні, де кожен предмет має своє місце. Чи то столові прибори або посуд, чи кухонна техніка або продукти харчування.

При цьому ми використовуємо сучасні системи для оптимізації корисного простору: висувні карго та шухляди з плавним закриванням сортери, контейнери європейських виробників ( Blum, Hafele, Hettich) тощо. Тож якщо вас цікавлять надійні  кухні на замовлення у Львові – каталог нашої компанії до ваших послуг. 

Як замовити меблі для кухні

У нас працюють досвідчені менеджери, які можуть надати первинну консультацію вам по телефону, щодо кухні на замовлення у Львові.  Вони розкажуть про такі нюанси про які ви навіть не здогадувались. Дадуть відповіді на ваші всі питання. Надалі процес виробництва складатиметься з таких етапів:

 • заміри – краще довірити цей процес нашим професіоналам.Виїзд на заміри від 600 гривень в межах Львова.
 • створення дизайн-проекту майбутніх меблів та обговорення результату з замовником. Проект від 1000 гривень.
 • вибір матеріалів фасадів, стільниці та фурнітури;
 • виготовлення вашої кухні на замовлення. Від 3-х тижнів.
 • доставка та монтаж кухні у вас дома. Займає приблизно 1-2 дні.

Наша компанія пропонує комплекс робіт: від створення дизайну кухні з дерева, до виготовлення та встановлення меблів у вашому помешканні. І можете бути 100% переконані, що клона вашої кухні немає ні в кого. При цьому ми не обмежуємо клієнтів у виборі матеріалів: деревина, акрилові фасади, МДФ, пластик, елементи зі скла та штучного каменю. Купуйте якісні та функціональні кухні на замовлення. Львів та передмістя обирають для цього послуги нашої компанії.

Робимо заміри правильно

Проведення вимірів – це стаття видатків, на якій всі намагаються зекономити. Але слід пам’ятати, що навіть найменша погрішність у цифрах може призвести до того, що гарнітур не поміститься, стоятиме криво чи під кутом. Також часто виникать проблеми з комунікаціями, бо меблі для кухні зроблені без урахування розміщення водогону. Бажаєте цього уникнути? Тож варто замовити заміри у професіоналів.

Якщо ж ви впевнені у власних здібностях, не забувайте про такі рекомендації:

 • всі виміри робіть з використанням будівельного рівня;
 • враховуйте всі нерівності, ніш, точки підведення комунікацій, місця проведення труб, розташування побутової техніки та раковини;
 • не забувайте про розміщення вікон.

Також враховуйте глибину майбутніх шухляд. Важливо, щоб після встановлення вже готової кухні під замовлення у Львові, у вас залишилося достатньо простору для вільного пересування. Також меблі не повинні закривати вікно.

Кухні на замовлення у Львові в деталях

Наша компанія постійно працює над якістю. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами та фурнітурою відомих Європейських виробників. Обравши кухні на замовлення у Львові в нас, ви оціните такі переваги:

 • міцність та довговічність – ми використовуємо матеріали, стійкі до перепадів температур та вологи;
 • стиль  та унікальність – створенням меблів займаються талановиті дизайнери;
 • оперативний результат – наші майстри працюють ретельно та притримуються встановлених термінів;
 • індивідуальний підхід – ви приймаєте безпосередню участь у створенні кухні  вашої мрії.
 • функціональність – кухонні меблі виготовляються з врахуванням площі приміщення та прив’язкою до інтер’єру кухні.

Щоб замовити кухню у  нас, достатньо зателефонувати чи заповнити форму зворотного зв’язку. Годі обирати, час отримувати те на що ви по праву заслуговуєте. А ми зі свого боку втілимо вашу мрію в реальність. Якісно  та швидко.

Ми прорахуємо ваш проект до найдрібніших деталей!