Magic-fly

Ліжка на замовлення

Повноцінний сон – основа здоров’я. Першим кроком стане комфортабельне ліжко на замовлення. Тому варто ліжко замовити у професіоналів.  Придбати його варто у нашій компанії. Ми пропонуємо якісні рішення зі стильним дизайном та по лояльній вартості. Знижуйте видатки не поступаючись у якості разом із нами.

Яке замовити ліжко

Наша компанія практикує індивідуальний підхід до клієнтів. Томи ми із задоволенням реалізуємо будь-які ваші примхи щодо дизайну, розмірів та технічних особливостей. При цьому ми використовуємо якісні та безпечні матеріали. Час насолоджуватися повноцінним відпочинком з максимальним комфортом.

Але яке замовити ліжко? Враховуючи конструктивні особливості, односпальні та двоспальні ліжка на замовлення бувають трьох типів:

  • стандартні на ніжках – це прості та недорогі рішення;
  • із висувними шухлядами – така конструкція дозволяє раціонально використовувати простір під спальним місцем без зайвих зусиль;
  • із підйомним механізмом – цей метод підходить для зберігання постільної білизни та сезонних речей.

Також можливе створення двох’ярусних моделей, дорослих та дитячих виробів, аксесуарів з вбудованим матрацом чи функціональних зон зі спальним місцем.

У «Magic-Fly» виготовляють ліжко під замовлення за індивідуальними замірами клієнта та з обраних вами матеріалів. При цьому ми використовуємо першокласну фурнітуру від європейських брендів. Обирайте поєднання якості та функціональності разом із нами.

Процес виготовлення ліжка на замовлення в деталях

«Magic-Fly» – це команда досвідчених професіоналів. Ми рухаємося у ногу з прогресом та постійно розвиваємось. Тому сучасні ліжка від нашої компанії вирізняються стилем, якістю та довговічністю. Процес виготовлення ліжка на замовлення включає такі моменти:

  • попередня бесіда з клієнтом, уточнення деталей та побажань;
  • виїзд спеціаліста для проведення замірів – за потреби;
  • створення ескізу та узгодження дизайну;
  • виробництво ліжка;
  • доставка за вказаною клієнтом адресою.

Обирайте якісні меблі разом із «Magic-Fly».

Ми прорахуємо ваш проект до найдрібніших деталей!