Magic-fly

Тумби у ванну

Якісні меблі для ванної кімнати на замовлення

Створення цікавого та функціонального інтер’єру у ванній кімнаті завжди викликало багато питань. Дехто обмежується традиційною сантехнікою, відмовляючись від естетичної краси та функціональності приміщення. Досить! Адже можна замовити якісні та ергономічні меблі для ванної. Для цього варто звернутися до нашої компанії!

«Magic-Fly» спеціалізується на виготовленні меблів для дому та офісу на замовлення. Ми обираємо якісні матеріали, функціональне наповнення та стильний дизайн. Жодних стереотипів, адже ми практикуємо індивідуальний підхід. Час замовити меблі в ванну кімнату з ексклюзивним та ергономічним дизайном разом із нами.

Сучасні меблі для ванної: як зробити правильний вибір

Санвузол – кімната із складним середовищем. Підвищена вологість та можливість контакту із водою накладають відбиток на тип матеріалів для виготовлення гарнітурів. Тому ми обираємо якісні елементи та фурнітуру, які стійкі до вологи та перепадів температур. Такі туалетні меблі слугуватимуть максимально довго, не втрачаючи своєї привабливості.

Щоб обрати коректний гарнітур, варто враховувати такі моменти:

  • загальна площа та розміри приміщення;
  • розташування сантехніки;
  • дизайн та конфігурація меблів.

Зауважте: усі виміри робляться з урахуванням ніш, нерівностей та інших нюансів. Також слід враховувати тип та метод обробки матеріалів. Тому варто довіряти процес виготовлення меблів майстрам з нашої компанії. Будьте впевнені у високій якості гарнітуру!

Як замовити меблі в ванну кімнату

«Magic-Fly» успішно працює з 1998 року. Наша компанія – команда кваліфікованих професіоналів: дизайнерів, майстрів, інженерів та техніків. У виготовленні меблів ми використовуємо виключно надійну сировину та фурнітуру від всесвітньо відомих брендів. Ми створюємо стильні та довговічні меблі на замовлення, що повністю відповідають вашим побажанням.

Щоб придбати гарнітур для ванної кімнати, достатньо зателефонувати нам чи заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. Обирайте якісні рішення разом із нами.

 

Ми прорахуємо ваш проект до найдрібніших деталей!